Wierszykolandia ® - życzenia i wierszyki

Ty też podziel się swoimi życzeniami

Blog

Jaki prezent kupić dla Zarządu (kobieta i mężczyzna) na Wigilię firmową?

Ocena użytkowników: 4 / 5

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia to nie tylko czas dla rodziny, ale również okres składania życzeń w firmie. Najczęściej to Zarząd poszukuje życzeń i pomysłów na prezenty dla pracowników. Jednak coraz częściej pracownicy szukają pomysłów na prezent dla szefostwa. Niestety, wybór prezentu dla Zarządu nie jest łatwy - zwłaszcza jeśli Zarząd jest dwuosobowy. Prezent powinien zależeć od indywidualnych zainteresowań i preferencji obu osób. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji prezentów, które mogą być eleganckie i odpowiednie dla obu płci:

1. Zestaw upominkowy: Możesz rozważyć elegancki zestaw upominkowy, zawierający na przykład ekskluzywne szklanki, wysokiej jakości herbaty lub kawy oraz smakołyki.
2. Wino lub whisky: Butelka wysokiej jakości wina lub whisky może być doskonałym prezentem. Upewnij się, że jest to rodzaj alkoholu, który przypadnie im do gustu. Jednak taki prezent jest dosyć ryzykowany, zwłaszcza przy wyborze wina.
3. Voucher na ekskluzywną kolację: Jeżeli osoby z Zarządu są parą to Voucher na obiad w renomowanej restauracji będzie bezpiecznym wyborem.
4. Elegancki notes lub kalendarz: Notes lub kalendarz w skórzanej lub eleganckiej oprawie zawsze są praktycznym i eleganckim prezentem.
5. Ekskluzywna biżuteria: Eleganckie, subtelne bransoletki, naszyjniki lub spinki do mankietów mogą być świetnym prezentem dla obu płci.
6. Kosmetyki luksusowe: Zestaw kosmetyków lub perfum luksusowych marek - taki prezent warto kupić, jeśli znamy preferencje obdarowanych w tym zakresie.
7. Elegancka galanteria skórzana: Portfel, teczka czy etui na karty kredytowe wykonane z wysokiej jakości skóry zawsze są gustownym i praktycznym prezentem.
8. Sztuka lub dekoracje do biura: Obraz, rzeźba lub inna sztuka mogą być interesującym dodatkiem do biura.
9. Voucher na relaksujący weekend: Jeśli są to osoby, które potrzebują chwili relaksu, voucher na weekendowy pobyt w luksusowym spa może być doskonałym prezentem, aczkolwiek budżet  musiałby być odpowiednio większy.

Przy wyborze prezentu zawsze warto mieć na uwadze gust i zainteresowania obdarowywanych osób. Jeśli znasz ich hobby, zainteresowania czy preferencje, łatwiej będzie ci dopasować prezent do ich osobowości.

Do prezentu warto dołączyć piękne życzenia, które znajdziesz na innych naszych stronach.