Przyjmując, że jest wymagane, znaleziono następujące wyniki.

Kacper - imieniny Kacpra - sprawdź daty imienin
Kacper, Kacperek obchodzi imieniny: - 06 stycznia; - 18 maja; - 12 czerwca; Znajdź najpiękniejsze życzenia imieninowe dla Kacpra, Kacperka:)
Lucjan - imieniny Lucjana - sprawdź daty imienin
Lucjan, Lucek obchodzi imieniny: - 07 stycznia - 11 lutego - 13 czerwca Znajdź najpiękniejsze życzenia imieninowe dla Lucjana, Lucka:)
Weronika - imieniny Weroniki - sprawdź daty imienin
Weronika obchodzi imieniny: - 13 stycznia - 04 lutego - 17 maja - 09 lipca Znajdź najpiękniejsze życzenia i wierszyki dla Weroniki:)
Krótkie wierszyki dla Babci i Dziadka-Jestem malutka, dwa latka mam
Jestem malutka, dwa latka mam, i zamiast życzeń całuska dam.
Piękny wierszyk dla Babci - Jest taka Pani, piękna jak kwiat
Jest taka Pani, piękna jak kwiat. Ogromne serce dla wszystkich ma. Bardzo ją kocham, ona mnie też. Być blisko przy niej codziennie chcę. Dziś wnuczka i wnuczek życzeń mają sto. Żyj babciu ma droga, żyj nam latek sto.
Fajne wierszyki na Dzień Babci i Dziadka - Wszystkim Babciom Nowa Jesień
Wszystkim Babciom Nowa Jesień Niech pogodne dni przyniesie. Bezdeszczowe, bez markotne Jak w dzienniczkach naszych stopnie.
SMS-y na Dzień Babci-krótkie wierszyki-W dniu Twojego święta
W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!
Trzech Króli - uroczystość Objawienia Pańskiego
Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech króli jest obchodzona: - 06 stycznia Trzej Królowie to: Kacper, Melchior, Baltazar
Wzruszające życzenia i wierszyki dla Dziadka-Krótki mój wierszyk i mowa krótka
Krótki mój wierszyk i mowa krótka, bo jestem dziadku bardzo malutka. Kiedy urosnę, dziadku jedyny, będę Ci życzyć przez dwie godziny. A teraz tylko te słówka powiem, niech Bóg dziadziunia obdarzy zdrowiem, niech dziadzio drogi żyje wiek cały, i wciąż...
Oryginalne życzenia na Dzień Babci-Babciu, babciu tak cię kocham
Babciu, babciu tak cię kocham jak się oddalę, już z rozstania szlocham. Ty mi zawsze pomożesz tyle ile sama możesz. Dzisiaj Twoje święto! Ono ma moc zaklętą! Kocham cię tak bardzo, że sama nie wiesz jak!
Julia - imieniny Julii - sprawdź daty imienin
Julia, Julka obchodzi imieniny: - 16 kwietnia - 22 maja - 27 lipca - 10 grudnia Znajdź najpiękniejsze życzenia i wierszyki dla Julii, Julki :)
Życzenia urodzinowe dla dziewczyny - Dziś Twoje Urodziny
Dziś są Twoje Urodziny mam dla Ciebie serce pełne miłości i życzenia szczęścia na dalsze noce i dni.
Smutne wierszyki o braku wzajemności w miłości-Gdy siądziesz kiedyś o zmroku
Gdy siądziesz kiedyś o zmroku Same popłyną Ci łzy. A w sercu zadrży niepokój, Że już nie wrócą te dni. Nie wiem, co moje oczy widzą w Tobie. Nie wiem, dlaczego myślę o Tobie. Lecz wiem, że jest to coś przykrego. Przykrego, bo nie wzajemnego.
Bardzo śmieszne życzenia urodzinowe- Prawdziwej miłości
Prawdziwej miłości wiele radości wspaniałych orgazmów zwariowanych odjazdów łóżka bez wibratora kochanka nie amatora portfela pełnego i życia udanego
Śliczne wierszyki walentynkowe -Kocham Cię - Chcę rano budzić się obok Ciebie w łóżku
Moja Walentynko! Chcę rano budzić się obok Ciebie w łóżku... Chcę całować Cię po brzuszku... Chcę Cię pieścić słodko tak, by nasze serca grały w jeden wspólny takt... Pragnę szeptać Ci co dzień na uszko, że Cię kocham me Serduszko...
Noworoczne życzenia, wierszyki na Nowy Rok - Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości
Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Cię.
Piękne yczenia na Dzień Dziadka i Babci - Kochany dziadku, życzę Ci szczęścia i dostatku
Kochany dziadku, życzę Ci szczęścia i dostatku. Uśmiechaj się zawsze, bo kocham Cię szczerze w domu, w kinie i na spacerze.
Najładniejsze wierszyki i życzenia na Dzień Dziadka - Kochany Dziadku!
Kochany Dziadku! Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności na Dzień Dziadka dużo gości, by te chwile były miłe i krążyły jak motyle.
Życzenia urodzinowe młodzieżowe - Spoko z Ciebie gość
Spoko z Ciebie gość wiec życzę w dniu urodzin: brak celibatu dużo zielonych i czadu na maxa
Piękne yczenia na Dzień Babci i Dziadka - Z okazji Dnia Babci i Dziadka
Kochani! Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzę Wam wszystkiego o czym marzycie i pragnę Wam podziękować za Wasz trud i ciężką pracę Wasza wnuczka

Rezultaty wyszukiwania 581 - 600 z 1000

Polecamy